Rainer Kuuba – Võru Instituudi direktor – rainer.kuuba@wi.ee – 78 28751, 56451444

Reet Roop – Võru Instituudi muuseumiosakonna juhataja kt – reet.roop@wi.ee – 7970310, 5210671

Mirja Ots – Võru Instituudi muuseumide osakonna peavarahoidja – mirja.ots@wi.ee – 56297354

 

Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum

Aimi Hollo – juhataja – aimi.hollo@wi.ee – 782 1798, 56297242

Malle Avans – koguhoidja – malle.avans@wi.ee – 782 1798

Marika Sepp – tegevusjuht – marika.sepp@wi.ee – 782 1798, 58046800

Tuuli Hass – aednik – info@lauluisa.ee – 782 1798

Heli Raudsik – külastusjuht – info@lauluisa.ee – 782 1798

Ene Sokk – külastusjuht – info@lauluisa.ee – 782 1798

Broneeri külastus

Vaata ka

Vana-Võromaa muuseumid
Vana Võrumaa muuseumid
Eesti Kirjanike Muuseumide Ühing