Kreutzwaldi muuseum ootab huvilisi 17. oktoobril näituse „Proua Kreutzwaldi mustrid” avamisele ja proua Kreutzwaldi mustrite heegeldamise töötuppa. Näitus avatakse kell 12, heegeldamise töötuba on lahti kella 10–14. Ettevõtmine on osa käsitööpäevast „Käsitöökojad üle maa”, mis kutsub näputööhuvilisi üle Eesti kaasa lööma juba X korda. Tänavuste töötubade teema on „eesti-oma-pits”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu eestvõttel korraldatakse Eesti eri paikades juba kümnendat korda üritust „Käsitöökojad üle maa”, et ühel päeval aastas traditsiooniliste ettevõtmiste ja uute algatuste kaudu väärtustada meie unikaalset käsitööd ja tunda rõõmu koostegemisest.

X käsitöökojad toimuvad 17. oktoobril, töötubade teema on „eesti-oma-pits”.

Kreutzwaldi muuseumis toimub 17. oktoobril muuseumi käsitöötoa ja MTÜ Näputüüselts eestvedamisel töötuba ja avatakse näitus „Proua Kreutzwaldi mustrid”.

Näituselt saab valida proua Marie Elisabeth Kreutzwaldi mustri ja asuda selle järgi heegeldama, et detsembris näitusele omavalmistatud käsitöö lisada. Töötuba on avatud kella 10–14, näitus avatakse kell 12.

Proovitöö heegeldamiseks vajalikud töövahendid ja materjalid tuleb osalejal endal kaasa võtta.

Osalustasu on 2 eurot.

Info: marika.sepp@wi.ee, telefon 5192 8199.


Liitu uudiskirjaga

Iga kuu ilmuv Vana-Võromaa muuseumide uudiskiri.

  Soovin saada uudiskirja aadressile:

  Lisainfo ja ilmunud uudiskirjad.

  Broneeri külastus

  Vana-Võromaa muuseumid
  Võru Instituudi uudiskiri banner
  Vana Võrumaa muuseumid
  Eesti Kirjanike Muuseumide Ühing